به ياد گل سرخ

گلدانم را اب می دهم.

به اين اميد که گل های کاغذی ام شکوفه کنند!

 

/ 14 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
Le Petit Ali

من دوتا گلدونه ياس سفيد دارم که هر روز گل ميکنن...پرويز شاپور ميگه: گل کاغذی به مرگ طبيعی در گذشت !

يه مرد اميدوار

می‌شه گل کاغذی رو هم زنده ببينی...مثل داستان آخرين برگ...بستگی به زاويه و خواسته دل خودمون داره. من تازه اومدم اينجا. از وبلاگ لوسيفر عزيز! خيلی از مطالبتون رو خوندم و لذت بردم. فقط راجع به اون وبلاگ ازدواج موقت..اصلا به ذهن هيچ‌کس خطور نکرد که اين وبلاگ يه وبلاگ جعليه؟شما تو اين چند ماهه کلی عکس و مطلب از زنانی که دارن با قساوت تمام مثله می‌شوند و يا سنگسار می‌شن و آدمای ديگه دارن بهشون می‌خندن و با آرامش از بين می‌برنشون رو نديده‌ايد؟ متاسفانه اين وبلاگ يه تلاش کثيف برای بدنام کردن اسلامه. من خودم خيلی متاثر شدم که اون رو خوندم. شايد ازدواج موقت تو فقه شيعه وجود داشته باشه اما وقاحت به هيچ وجه. يه کم جدي تر و با عينک انتقادی تر بايد به اينگونه مطالب نگاه کرد. تو اين دنيای مجازيی، فريبکاری‌ها هم ماهرانه‌ترند.دوست خوبم

نازلی

به صبا: پس گلدونت مامانتو بيشتر از تو دوست داره!!! مگه نه؟؟؟

نازلی

به لوسيفر: باشه... حتما می ايم و منم برايت می نويسم... ممنون که امدی.

لوسيفر

دوست عزيزم با تشکر از شرکتت در بحث اخلاق و مدرنيسم. اين بحث را با يک نتيجه گيری نهايی به پايان رسانده ام. اميدوارم قضاوت و نتیجه گیری من در مورد ديدگاهت بی طرفانه و منطقی باشد.

mostaffa

web loge toopi darin edameh bedin www.ragbareh_baran.persianblog.ir

نازلی

به مصطفی: ممنونم از اينکه اين انگيزه را در من بيشتر می کنی. موفق باشی...

لوسيفر

دوست عزيزم واقعا قلم شيوايی داری و کلامت دلنشين است. از خواندن کامنت هايت در وبلاگم هم بسيار لذت بردم. و متشکرم که ما را از نظرات انديشمندانه ات محروم نکردی. ضمنا حسب الامر شما لينکت را با عنوان نازلی سخن نگفت به وبلاگم اضافه کردم.

نازلی

به لوسيفر: از لطفت ممنونم... از افزودن لينک هم بيشتر... پاينده باشی و قلمت جاری...